Malíř Pavel Černošek

Kurzy

Nabízím kurzy olejomalby pro začátečníky i mírně pokročilé, a to jak pro skupiny, tak i pro jednotlivce. Místo konání Břidličná nebo po dohodě kdekoli v ČR.

Kolik osob se kurzu může zúčastnit?

To je různé, ale maximální počet je 8 lidí, abych se mohl každému z účastníků dostatečně věnovat.

Co vše si musím na kurz zajistit?

Veškerý materiál, který je pro kurz potřeba, jsem schopen zajistit (plátna, barvy, ředidlo, štětce, stojany). Můžete ale použít i vlastní věci. To záleží na dohodě.

Kde všude jste schopen vést kurz? 

Kurz se může konat vlastně kdekoli. Jen je potřeba sehnat na Vámi zvoleném místě vhodné prostory. Především dobře osvětlená místnost s možností větrání. V minulosti jsem vedl kurzy například ve školní třídě, klubovně, malém hospodském sále, pod venkovním přístřeškem či tělocvičně.

Jak dlouhý kurz je a jak probíhá?

Kurz je zpravidla dvoudenní (víkend), každý den absolvujete cca 6 – 8 hodin výuky. Začátek kolem 9 hodiny. V poledne přestávka na oběd. Délka kurzu se dá po dohodě upravit. Na kurzu budete seznámeni s materiály, technikou a postupy olejomalby, které používám. Budeme všichni malovat stejný nebo velice podobný námět.  Na začátku Vás v krátkosti seznámím s teorií. Následovat bude samotná tvorba. Každý krok malby budu názorně předvádět na mém plátně a vy budete vše reprodukovat na své plátno. Během tvorby Vám budu nápomocen a pomohu s řešením vzniklých problémů! Na konci kurzu by měl mít každý účastník z větší části hotov svůj obraz.

Na všechny dotazy ohledně uspořádání kurzu kdykoli odpovím.

Kontaktovat mne můžete pomocí formuláře níže.